آموزشگاه اندروید ایران با هدف ترویج برنامه نویسی و توسعه برنامه نویسی اندروید و همچنین پرورش متخصصین توسعه دهندگان موبایل تاسیس شد و با هدف عالی خود مبنی بر ارائه بهترین کیفیت ممکن در امر آموزش ، تا کنون توانسته است دانشجویان زیادی را آموزش و پرورش داده و به جامعه توسعه دهندگان موبایل(اندروید) ایران تحویل دهد. خوشحالیم که توانسته ایم گامی هرچند کوچک در توسعه اندروید و موبایل ایران را ایفا و ذره ای از زحمات اساتید خودمان را جبران کنیم.امیدواریم که فرزندان این مرز و بوم با ارائه توانمندی های سرشار خود در حوزه موبایل بتوانند همگام با توسعه تکنولوژی های موبایل ، کارهای ارزشمند و قدرتمندی را به نمایش بگذارند و نام ایران و ایرانی را پر آوازه تر از گذشته نمایند.


آموزشگاه اندروید ایران در اواخر سال 1392 افتتاح گردید و با افتتاح آن مورد استقبال بسیاری از دوستداران علوم موبایل و به ویژه اندروید قرار گرفت و باعث شد که با انگیزه و همت بیشتری برای برگزاری دوره های آموزشی فعالیت نماییم و سطح کیفی آموزشگاه را به تناسب دوره ای افزایش دهیم.
آموزشگاه اندروید ایران هم اینک در دوره های مختلف موبایل اقدام به برگزاری کلاسهایی مینماید.تمامی دوره های برگزار شده مبتنی بر موبایل میباشد و با شعار اولین مرکز آموزش و پرورش توسعه دهنده اندروید شروع به فعالیت نموده است.

 

* از جمله افتخارات آموزشگاه اندروید ایران،کاندیدا در گروه علم و دانش ، در جشنواره وب و موبایل در سال 1393 میباشد

 

شماره های تماس : 88946636

تلگرام همراه 09100046764

 آدرس موسسه : میدان ولیعصر خیابان شقایق کوچه سوم پلاک 5 طبقه دوم واحد 21

 از اعتماد شما به آموزشگاه اندروید ایران سپاسگزاریم


فرزاد سرسیفی
مدیریت آموزشگاه


تماس با آموزشگاه